Bangkok

Levné letenky
Bangkok

Využijte skvělé nabídky levných letenek. Porovnáváme nabídky od mnoha leteckých společností. Rezervujte si Vaši letenku online přímo ZDE.

Jak na rezervaci letenek online

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat levné letenky do Bangkoku za ty vůbec nejlepší ceny. Přinášíme vám vynikající systém rezervace letenek online, díky kterému vám může být celý svět najednou mnohem blíže. Tento systém pracuje s obrovským množstvím nabídek – až 1 500 000 letů od 800 leteckých společností. Samozřejmě jsou zahrnuty také nabídky v současné době velmi oblíbených nízkonákladových dopravců.


Sama rezervace probíhá snadno a velmi rychle. Zvolte si místo odletu a cílovou destinaci, datum odletu a návratu a systém vám vyhledá odpovídající možnosti. Později můžete své volby dále upřesnit a vybrat si třídu, let s přestupy, nebo bez nich, počet osob a tak dále. Poté, co si vyberete letenky, které vám nejvíce vyhovují, vyplníte krátký formulář, zvolíte způsob platby a vaše letenky jsou rezervovány. Vyzvednout si je můžete na letišti, nebo si je necháte zaslat poštou či v elektronické podobě.Jak postupovat na letišti


Co dělat po příjezdu na letiště a jak se bez problémů dostat až na palubu letadla, aniž by bylo třeba spěchat nebo se nervovat? Předpokladem je včasný příjezd na letiště – a to alespoň dvě hodiny před odletem.


Nejdříve je třeba si vyzvednout letenku a čeká vás odbavení zavazadel. Je však možné nechat si zavazadla odbavit přes internet (alespoň u většiny společností), což představuje úsporu času i starostí na samotném letišti. Celní a pasová kontrola prověří vaše zavazadla a dál budete propuštění pouze se zavazadlem příručním, které si můžete vzít na palubu. Vše, co si nyní nakoupíte na letišti v obchodech s bezcelním prodejem či restauracích je možné si vzít do letadla také. Nakonec se dostavíte k příslušnému stanovišti GATE podle vaší letenky. Zde vám palubní lístky zkontrolují a budete vpuštěni do letadla.