Bangkok

Levné letenky
Bangkok

Využijte skvělé nabídky levných letenek. Porovnáváme nabídky od mnoha leteckých společností. Rezervujte si Vaši letenku online přímo ZDE.

Proč navštívit Bangkok?

Bangkok, Město andělů, metropole dálné Asie, která patří k nejvýznačnějším turistickým cílům tohoto kontinentu. Proč právě sem míří tak obrovské množství lidí a co je zde k vidění?


Bangkok vás uvítá na jednom z největších světových letišť a velmi brzy pochopíte, co dělá toto město tak výjimečným. Je to místo nekonečných možností, aktivit, atrakcí a zážitků. Dopřát si můžete, cokoli se vám bude chtít.


Najdete zde množství historických a architektonických památek, k nimž patří například palác Vimanmek či královský palác se slavnou sochou smaragdového Buddhy. Mezi další nejkrásnější stavby patří chrámy Wat Pho a Wat Arun. V Bangkoku můžete ale shlédnout i významné pamětihodnosti celé země, a to v zábavně-naučném parku Ancient City ve tvaru Thajska, kde se nacházejí jejich zmenšeniny.


Pokud vás víc než historie zajímá současnost, pak rušného života a úžasné atmosféry si nejvíce užijete například v čínském městě nebo indické čtvrti Pahurat. Za návštěvu stojí také krokodýlí farma, kterou najdete kousek od zmíněného parku Ancient City.